Կողբ հիմնադրամ

Աշակերտական խորհրդի նորություններ

Պարգևատրվեցին 2015-2016 ուստարվա սպորտային միջոցառումների հաղթող դասարանները
Դասարանները ցուցաբերել էին համախմբվածություն, ուժ և կարողացել էին հասնել հաղթանակի․․․


 08.11.2016

Տեղի ունեցավ Աշակերտական խորհրդի անդրանիկ նիստը
Նիստի ավարտին 10-րդ դասարանի աշակերտուհի Անահիտ Հարությունյանը նշանակվեց ԱԽ նախագահի օգնական, իսկ Արմինե Խաչատրյանը՝ մամուլի պատասխանատու...

Նորություններ
Արմեն Օսկանյանի անվան օլիմպիադայի արդյունքները (օր 2-րդ) 16.12.2012

Արմեն Օսկանյանի անվան օլիմպիադայի արդյունքները (օր 2-րդ)

Արմեն Օսկանյանի անվան ներվարժարանային օլիմպիադայի արդյունքները

16.12.12

 

 

Հ/Հ

Ազգանուն Անուն

դասարան

առարկան

գնահատականը

1

Հարությունյան Հայկ

8-1

Կենսաբանություն

14

2

Մարտոյան Անի

9-1

Կենսաբանություն

10.7

3

Շահնազարյան Գագիկ

9-3

Կենսաբանություն

7.3

4

Մկրտչյան Ռուբեն

9-3

Կենսաբանություն

5.3

5

Դեմուրչյան Արփի

9-2

Կենսաբանություն

4.7

6

Չիթչյան Արթուր

10-2

Կենսաբանություն

16

7

Համբարձումյան Մարի

10-2

Կենսաբանություն

14,55

8

Գրիգորյան Արտաշես

10-2

Կենսաբանություն

14,08

9

Ասատրյան Սևակ

10-2

Կենսաբանություն

13,75

10

Աղաբաբյան Քնարիկ

10-2

Կենսաբանություն

13,08

11

Չալտիկյան Վիգեն

10-2

Կենսաբանություն

12,55

12

Պետրոսյան Զավեն

10-2

Կենսաբանություն

5,25

13

Ավթանդիլյան Տիգրան

11--3

Կենսաբանություն

22,25

14

Չատրչյան Վիկտորիա

11--3

Կենսաբանություն

21,03

15

Մկրտչյան Մանե

11--3

Կենսաբանություն

15,05

16

Բարսեղյան Լուիզա

11--3

Կենսաբանություն

15

17

Գրիգորյան Լուսինե

11--3

Կենսաբանություն

15

18

Հարութունյան Արևիկ

11--3

Կենսաբանություն

10,06

19

Հարութունյւան   Հասմիկ

11--3

Կենսաբանություն

7,05

20

Պետրոսյան Զառա

11--3

Կենսաբանություն

5,05

21

Գևորգյան Վահագն

12--2

Կենսաբանություն

24,95

22

Համբարձումյան Նարե

12--2

Կենսաբանություն

24

23

Բարսեղյան Լալա

12--2

Կենսաբանություն

22

24

Շահգելդյան Նարեկ

12--2

Կենսաբանություն

16,95

 

 

 

 

 

1

Կարալյան Ալեքսանդր

7-1

Պատմություն

16

2

Ավագյան Կառլեն

7-1

Պատմություն

15

3

Օհանյան Նարեկ

7-1

Պատմություն

10

4

Բաղդադյան Նարեկ

7-1

Պատմություն

8.5

5

Հովհաննիսյան Ռոբերտ

7-1

Պատմություն

7.5

6

Հասրաթյան Սոնա

7-1

Պատմություն

7.5

7

Աշչյան Արմեն

7-1

Պատմություն

6

8

Նալբանդյան Գրիգոր

7-1

Պատմություն

6

9

Միքայելյան Համլետ

8-1

Պատմություն

12

10

Բալիկյան Արմեն

9-3

Պատմություն

13.5

11

Օքրոյան Մկրտիչ

9-5

Պատմություն

11.5

12

Մկրտչյան Ռուբեն

9--3

Պատմություն

11

13

Ասատրյան Սամվել

9-1

Պատմություն

9.5

13

Դեմուրչյան Արփի

9-2

Պատմություն

7.5

14

Թումանյան Նարեկ

9-1

Պատմություն

7

15

Խալաֆյան Էդվարդ

9-1

Պատմություն

7

16

Կարեյան Ավետիս

10-6

Պատմություն

17

17

Ղազարյան Մարիաննա

10-5

Պատմություն

17

18

Մովսիսյան Վարդան

10-3

Պատմություն

14.5

19

Սիմոնյան Ստեփան

10-6

Պատմություն

12

20

Անդրեասյան Տիգրան

10-6

Պատմություն

11

21

Գևորգյան Ալբերտ

10-1

Պատմություն

10.5

22

Կարապետյան Աննա

10-1

Պատմություն

5

23

Շիրակյան Ռաֆայել

11-4

Պատմություն

19

24

Ղազարյան Անահիտ

11-7

Պատմություն

17.5

25

Տեր-Թորոսյան Լիլիթ

11-7

Պատմություն

17.5

26

Կարապետյան Մելիք

11-1

Պատմություն

6.5

27

Հովսեփյան Վարդուհի

12-5

Պատմություն

18.5

28

Տեր-Թորոսյան Նելի

12-5

Պատմություն

17.5

29

Դրմեյան Լիլի

12-5

Պատմություն

14

30

Գարոյան Հովհաննես

11-4

Պատմություն

12

 

 

 

 

 

1

Հարութունյան Հայկ

8-1

Քիմիա

7.3

2

Օքրոյան Մկրտիչ

9-5

Քիմիա

5.5

3

Շահնազարյան Գագիկ

9-3

Քիմիա

2.8

 

 

 

 

 

1

Հարությունյան Հայկ

8-1

Ֆիզիկա

8

2

Թովմասյան Վահե

8-4

Ֆիզիկա

4

3

Միքաելյան Համլետ

8-1

Ֆիզիկա

4

4

Շատվերյան Արթուր

8-3

Ֆիզիկա

2

5

Մաթևոսյան Աշոտ

9-1

Ֆիզիկա

20

6

Բաբաջանյան Օնիկ

9-2

Ֆիզիկա

16

7

Կարապետյան Արեն

9-1

Ֆիզիկա

15.5

8

Չիթչյան Սոնա

9-1

Ֆիզիկա

14

9

Թումանյան Նարեկ

9-1

Ֆիզիկա

11.5

10

Խալաֆյան Էդուարդ

9-1

Ֆիզիկա

11

11

Մաթևոսյան Արմեն

9-4

Ֆիզիկա

8

12

Դանգիզյան Արտյոմ

9-5

Ֆիզիկա

5

13

Դեմուրչյան Արփի

9-2

Ֆիզիկա

4

14

Ասատրյան Սամվել

9-1

Ֆիզիկա

1

15

Գևորգյան Ալբերտ

10-1

Ֆիզիկա

19

16

Գրիգորյան Էդուարդ

10-1

Ֆիզիկա

18.5

17

Տատուրյան Գայանե

10-1

Ֆիզիկա

7

18

Անթաբլյան Հովհաննես

10-1

Ֆիզիկա

4

19

Ավետիսյան Աշոտ

10-1

Ֆիզիկա

4

20

Սարգսյան Էլմիրա

10-1

Ֆիզիկա

4

21

Կարապետյան Աննա

10-1

Ֆիզիկա

0

22

Հարթյունյան Դավիթ

11-1

Ֆիզիկա

16

23

Խեչոյան Դավիթ

11-1

Ֆիզիկա

15.5

24

Կարապետյան Մելիք

11-1

Ֆիզիկա

10

25

Գրիգորյան Աննա

ՄԲ

Ֆիզիկա

4

26

Սեյրանյան Տիգրան

11-1

Ֆիզիկա

4

 

 

 

 

 

1

Խեչոյան Դավիթ

11-1

Ինֆորմատիկա

390

2

Աղաջանյան Արսեն

11-1

Ինֆորմատիկա

385

3

Գրիգորյան Էդուարդ

10-1

Ինֆորմատիկա

385

4

Կարապետյան Մելիք

11-1

Ինֆորմատիկա

150

5

Գևորգյան Ալբերտ

10-1

Ինֆորմատիկա

140

6

Հասրաթյան Ռուբեն

11-1

Ինֆորմատիկա

140

7

Սաֆրաստյան Դավիթ

11-1

Ինֆորմատիկա

115

8

Հարությունյան Դավիթ

11-1

Ինֆորմատիկա

80

 

 

 

 

 

 

 


Back to the list



Մուտք համակարգ
Լոգին:
Գաղտնաբառ:
Register
Մոռացե՞լ եք ձեր ծածկագիրը
Երախտիքի խոսքեր

Նարեկի նամակը քվանտականին
Բարև ձեզ
Իմ անունը Նարեկ է, և այս նամակով...