Կողբ հիմնադրամ

Աշակերտական խորհրդի նորություններ

Պարգևատրվեցին 2015-2016 ուստարվա սպորտային միջոցառումների հաղթող դասարանները
Դասարանները ցուցաբերել էին համախմբվածություն, ուժ և կարողացել էին հասնել հաղթանակի․․․


 08.11.2016

Տեղի ունեցավ Աշակերտական խորհրդի անդրանիկ նիստը
Նիստի ավարտին 10-րդ դասարանի աշակերտուհի Անահիտ Հարությունյանը նշանակվեց ԱԽ նախագահի օգնական, իսկ Արմինե Խաչատրյանը՝ մամուլի պատասխանատու...

Նորություններ
Արմեն Օսկանյանի անվան օլիմպիադայի արդյունքները 09.12.2012

Արմեն Օսկանյանի անվան օլիմպիադայի արդյունքները

Արմեն Օսկանյանի անվան ներվարժարանային օլիմպիադայի նախնական արդյունքները (կարգերը կտրվեն բողոքարկումից հետո): 
Հ/Հ Ազգանուն Անուն դասարան առարկա գնահատական
1 Գրիգորյան Արեգ 6-1 Մաթեմատիկա 15
2 Գրիգորյան Արփինե 6-1 Մաթեմատիկա 13
3 Մնացականայան Արամ 6-2 Մաթեմատիկա 12
4 Աղաբաբյան Սպարտակ 6-1 Մաթեմատիկա 13
5 Քոչարյան Մարիաննա 6-1 Մաթեմատիկա 6
6 Հակոբյան Արսեն 6-1 Մաթեմատիկա 5
7 Նիկոլյան Գոռ 6-2 Մաթեմատիկա 5
8 Սարգսյան Ռաֆայել 6-1 Մաթեմատիկա 5
9 Գևորգյան Արտյոմ 6-1 Մաթեմատիկա 10
10 Բաղդասարյան Լարիսա 6-1 Մաթեմատիկա 0
1 Կարալյան Ալեքսանդր 7-1 Մաթեմատիկա 16
2 Գևորգյան Անուշ 7-1 Մաթեմատիկա 15.5
3 Բարսեղյան Քրիստինե 7-1 Մաթեմատիկա 12
4 Հասրաթյան Սոնա 7-1 Մաթեմատիկա 7
5 Բաղդադյան Նարեկ 7-1 Մաթեմատիկա 5
1 Միքաելյան Համլետ 8-1 Մաթեմատիկա 10
  2 Թովմասյան Վահե 8-3 Մաթեմատիկա 8
3 Հարությունյան Հայկ 8-1 Մաթեմատիկա 7
4 Շատվերյան Արթուր 8--3 Մաթեմատիկա 2
1 Մաթևոսյան Աշոտ 9-1 Մաթեմատիկա 10
2 Մաթևոսյան Արմեն 9-4 Մաթեմատիկա 10
3 Թումանյան Նարեկ 9-1 Մաթեմատիկա 10
4 Կարապետյան Արեն 9-1 Մաթեմատիկա 8
5 Վրթանեսյան Արեգ 9-3 Մաթեմատիկա 11
6 Հարությունյան Գրիգոր 9--4 Մաթեմատիկա 6
7 Բաբաջանյան Օնիկ 9--2 Մաթեմատիկա 7
8 Դեմուրչյան Արփի 9--2 Մաթեմատիկա 5
9 Խալաֆյան Էդուարդ 9-1 Մաթեմատիկա 7
10 Դանգիզյան Արտյոմ 9--3 Մաթեմատիկա 4
11 Կարապետյան Նանա 9-3 Մաթեմատիկա 1
12 Բալիկյան Արմեն 9--3 Մաթեմատիկա 1
13 Քեթցյան Կարեն 9--2 Մաթեմատիկա 1
14 Ասատրյան Սամվել 9-1 Մաթեմատիկա 0
1 Գևորգյան Ալբերտ 10-1 Մաթեմատիկա 15
2 Սարգսյան Էլմիրա 10-1 Մաթեմատիկա 14
3 Գրիգորյան Էդուարդ 10-1 Մաթեմատիկա 11
4 Ավետիսյան Աշոտ 10-1 Մաթեմատիկա 11
5 Տատուրյան Գայանե 10--1 Մաթեմատիկա 9
6 Պետրոսյան Սեյրան 10-1 Մաթեմատիկա 7
7 Անթաբլյան Հովհաննես 10--1 Մաթեմատիկա 4
8 Ավետիսյան Տիգրան 10-1 Մաթեմատիկա 1
9 Կարապետյան Աննա 10-1 Մաթեմատիկա 0
1 Սեյրանյան Տիգրան 11-1 Մաթեմատիկա 16
2 Սաֆրաստյան Դավիթ 11-1 Մաթեմատիկա 10
3 Կարապետյան Մելիք 11-1 Մաթեմատիկա 9
4 Հարթյունյան Դավիթ 11-1 Մաթեմատիկա 12
5 Աղաջանյան Արսեն 11-1 Մաթեմատիկա 9
6 Անդրեասյան Տաթևիկ 12--2 Մաթեմատիկա 7
7 Հասրաթյան Ռուբեն 11-1 Մաթեմատիկա 6
8 Խեչոյան Դավիթ 11-1 Մաթեմատիկա 6

 

1

Բադալյան Միքայել 8-3 Քիմիա 2
1 Չիթչյան Արթուր 10-2 Քիմիա 10,6
2 Համբարձումյան Մարի 10-2 Քիմիա 8,8
3 Միքաելյան Նարեկ 10-2 Քիմիա 7,3
4 Գրիգորյան Արտաշես 10-2 Քիմիա 2,6
5 Հարությունյան Ալեն 10-2 Քիմիա 2,2
6 Աղաբաբյան Քնարիկ 10-2 Քիմիա 1,8
1 Ավթանդիլյան Տիգրան 11-3 Քիմիա 14,3
2 Սևյան Տիգրան Մ Բ 11 Քիմիա 11,4
3 Չատրչյան Վիկտորիա 11-3 Քիմիա 8,6
4 Բարսեղյան Լուիզա 11-3 Քիմիա 4,4
5 Մկրտչյան Մանե 11-3 Քիմիա 2,8
1 Գևորգյան Վահագն 12-2 Քիմիա 10,6
2 Սիմոնյան Ջուլիետա 12-2 Քիմիա 9,2

 

N

Ազգանուն, անուն

դասարան

    առարկա

միավոր

1

Խեչոյան Դավիթ

11-1 աստղագիտություն 7

2

Ստեփանյան Լևոն

12-7

աստղագիտություն

7

3

Գրիգորյան Էդուարդ

10-1

աստղագիտություն

6

4

Հարությունյան Դավիթ

11-1

աստղագիտություն

3

5

Ավետիսյան Աշոտ

10-1

աստղագիտություն

8

6

Անթաբլյան Հովհաննես

10-1

աստղագիտություն

4

7

Հարությունյան Հայկ

8-1

աստղագիտություն

3

8

Մաթևոսյան Աշոտ

9-1

աստղագիտություն

3

9

Թումանյան Նարեկ

9-1

աստղագիտություն

3

10

Կարապետյան Մելիք

11-1

աստղագիտություն

3

11

Դեմուրչյան Արփի

9-2

աստղագիտություն

2

12

Մաթևոսյան Արմեն

9-4

աստղագիտություն

2

13

Կարապետյան Արեն

9-1

աստղագիտություն

2

14

Զուլալյան Վարդան

9-1

աստղագիտություն

2

15

Անունը գրված չէ

9-1

աստղագիտություն

2

16

Բադալյան Օնիկ

9-2

աստղագիտություն

1

17

Գևորգյան Ալբերտ

10-1

աստղագիտություն

1



1

Գարոյան Հովհաննես 11-4 Աշխարհագրություն 16,50
2 Մովսիսյան Վարդան 10-3 Աշխարհագրություն 16,25
3 Առաքելյան Ռաֆայել 11-5 Աշխարհագրություն 15,50
4 Անաստասյան  Էդուարդ 11-4 Աշխարհագրություն 14,75
5 Ղուկասյան Ղուկաս 10--3 Աշխարհագրություն 13,50
6 Սարյան Լուսինե 11--4 Աշխարհագրություն 13
7 Դանիելյան Ռոլանդ 10--3 Աշխարհագրություն 12,75
8 Քեթցյան Կարեն 9-2 Աշխարհագրություն 12
9 Ղազարյան Մարիաննա 10-5 Աշխարհագրություն 11,75
10 Ավագյան Պետրոս 10--6 Աշխարհագրություն 10,25
11 Շիրակյան Ռաֆայել 11-4 Աշխարհագրություն 11,25
12 Վարդանյան Մհեր 10--3 Աշխարհագրություն 11
13 Հակոբյան Սիլվա 10--5 Աշխարհագրություն 10,25
14 Թովմասյան Վահե 8-3 Աշխարհագրություն 8
15 Կարապետյան Մարիամ 10--6 Աշխարհագրություն 6,75
16 Սաղոյան Խաչատուր 8-3 Աշխարհագրություն 0,75


Back to the list



Մուտք համակարգ
Լոգին:
Գաղտնաբառ:
Register
Մոռացե՞լ եք ձեր ծածկագիրը
Երախտիքի խոսքեր

Նարեկի նամակը քվանտականին
Բարև ձեզ
Իմ անունը Նարեկ է, և այս նամակով...